حسینیان:جک استراو را با گوجه می‌زنم

عضو جبهه پایداری با تأکید بر اینکه باید از حضور کسانی که او آنها را سران فتنه می‌نامد و همچنین و برخی مقامات غربی در مراسم تحلیف جلوگیری شود، گفت: حضور جک استراو در مجلس با عکس العمل نمایندگان همراه می شود، از این رو در صورت حضور این فرد در مراسم تحلیف من با گوجه از او پذیرایی می کنم.

به گزارش امید به نقل از تسنیم، روح الله حسینیان، پیش از پایان جلسه علنی امروز صبح پارلمان در تذکر شفاهی اظهار داشت: براساس اصل 67 قانون اساسی نمایندگان به قرآن سوگند خوردند که از حریم اسلام دفاع کنند؛ شاید شنیده باشید که در برخی از رسانه ها منتشرشد که در ماه مبارک رمضان وقتی یک خانم محجبه در خیابان های تهران به یک خانم لاابالی و مبتذل تذکر داده که حجاب خود را رعایت کند، این خانم با آن خانم محجبه برخورد کرده است.

وی ادامه داد: آن خانم این خانم محجبه را زیر مشت و لگد گرفته و چادر از سرش کشیده است. البته گفته می شود که این اتفاق روبروی کانکس نیروی انتظامی بوده و حالا جای سوال است که چرا وقتی یک زن فاطمی در ماه رمضان به وظیفه خود عمل می کند، مورد گستاخی قرار می گیرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: این اتفاق در حالی رخ داد که اگر خانمی مورد هتاکی یک مسلمان قرار می گرفت، به رگ غیرت برخی ها برمی خورد و کمیته تشکیل می دادند، اما حالا که به یک خانم محجبه توهین شده چرا این افراد بی تفاوت هستند.

حسینیان بر همین اساس تاکید کرد: هیئت رئیسه باید پیگیری کند که قوه قضائیه و نیروی انتظامی چه اقداماتی در این زمینه انجام دادند واگر اقداماتی انجام نشده، مورد پیگیری قرار گیرد، چرا که این اقدام یک برنامه از پیش تعیین شده برای برخورد با حزب اللهی ها بود که باید به آن واکنش جدی نشان داد.

نماینده تهران  در ادامه تذکر خود به مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب نیز اشاره کرد و گفت: مسئولیت برگزاری این جلسه با مجلس شورای اسلامی است و اینکه چه کسانی در مراسم تحلیف حضور داشته باشند و یا چه کسانی به این مراسم نیایند، به نظر مجلس بستگی دارد.

وی افزود: نباید چنین سخنانی که گفته می شود فلانی از انگلیس و یا شخص دیگری از ایتالیا می آیند، مطرح شود. نباید مطرح شود کسانی که جزو سران فتنه بودند و هنوز هم از فتنه اعلام برائت نکردند، در جلسه حضور خواهند داشت. چرا که ما هنوز رفتار گستاخانه این شورش گران در واقعه عاشورای 88 و یا روز قدس را فراموش نکرده ایم و از خاطرمان نرفته که این افراد ازشورشیان حمایت کردند.

نماینده تهران برهمین اساس تاکید کرد: این مجلس وارث شهدای بزرگی است و نباید اجازه داد که این مسائل حتی مطرح شوند. مقام معظم رهبری در دیدار شب گذشته خود با کارگزاران نظام ناراحتی شان را از فتنه اعلام کردند.

حسینیان تاکید کرد: ما نباید فتنه را فراموش کنیم و هیئت رئیسه مجلس هم باید این دو نکته را لحاظ کنند، چرا که کسانی که تعلیق غنی سازی را به ما تحمیل کردند نباید در مجلس حضور پیدا کنند و مطمئن باشید اگر این افراد در مجلس حاضر شوند، مجلس حزب اللهی واکنش نشان می دهد.

دیدگاه‌ها

این افراد را رهبری و مردم همگی سران فتنه می نامند و در 9 دی این را بیان نمودند / برای افراد روشنفکر وابسته به به غربی مثل شما متاسفم

افزودن نظر جدید