عارف کاندیدای اصلاح‌طلبان است

نوه امام خمینی(ره) گفت: منتظر این هستیم که ببینیم آقای خاتمی از چه کسی حمایت می‌‌کند اما احتمالا نظر بنده بر روی آقای عارف است.

به گزارش امید به نقل از فارس، نعیمه اشراقی از چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب به مناظره دیروز 8 کاندیدا با هم و همچنین برنامه اقتصادی کاندیدای اصلاح‌طلب اشاره کرد و گفت: برنامه‌هایی که ارائه شد، برنامه‌های خوبی بود، اما معتقدم برنامه اقتصادی با روابط بین‌الملل نیز مرتبط است و باید رئیس جمهور آینده سیاست تنش‌زدایی را در پیش بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که از بین آقای عارف و روحانی از کدامیک حمایت می‌کنید، گفت: منتظر این هستیم که ببینیم آقای خاتمی از چه کسی حمایت می‌‌کند اما احتمالا نظر بنده بر روی آقای عارف است.

این فعال اصلاح طلب ادامه داد: آقای عارف کاندیدای اصلاح‌طلبان است البته این به این مفهوم نیست که آقای روحانی گزینه مناسب نیست.

اشراقی در مورد اجماع عارف و روحانی نیز گفت: با اجماع موافقم همانطور که بهتر بود اصولگرایان نیز اجماع می‌‌‌کردند چرا که یک انتخابات با هشت کاندیدا سبب این می‌شود که رئیس جمهور آینده رأی اکثریت مردم را نداشته باشد.

دیدگاه‌ها

یاعلی گفتیم وعشق ازادشددرودبرنوه امام راحل سرکارخانم اشراقی که به حق اعلام موضع نمودندانشاا...جناب اقای دکترعارف تنهانامزداصلاح طلب بابیست وپنج میلیون رای مردم شریف ایران رییس جمهور خواهندشد

سلام زودترجناب اقای خاتمی عزیز از تنهانامزداصلاح طلبان اقای دکترعارف حمایت کنند

افزودن نظر جدید