اعتراض همراه با الاغ مصری‌ها به السیسی

کشاور مصری اهل روستای الاشراف مصر در راهپیمایی حمایت از اخوان المسلمین، الاغی را با خود به همراه داشت که روی آن نام "السیسی" نوشته شده بود و کلاهی همانند کلاه نظامیان مصری بر سر داشت.

به گزارش امید به نقل از ابناء، اعتراضات به روی کار آمدن «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع سابق مصر که اکنون به عنوان مرد اول مصر در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است هر روز شکل تازه ای به خود می گیرد.

اولین اعتراض جدی حامیان مرسی به روی کار آمدن السیسی در میدان های "رابعه العدویه" و "النهضه" آغاز شد و حالا که هواداران اخوان المسلمین فهمیدند فریادشان نه تنها راه به جایی نمی برد، بلکه جان خود آنها را نیز به خطر می اندازد با تصورات غلط به روش دیگری اعتراض شان را نشان می دهند.

«عمر عبدالمجد» کشاور مصری اهل روستای الاشراف مصر در راهپیمایی حمایت از اخوان المسلمین، الاغی را با خود به همراه داشت که روی آن نام "السیسی" نوشته شده بود و کلاهی همانند کلاه نظامیان مصری بر سر داشت.

نیروهای امنیتی صاحب 31 ساله این الاغ را به اتهام توهین به یکی از سران نیروهای مسلح و اهانت به ارتش مصر و لباس نیروهای ارتش، بازداشت کردند و وی را به مراجع قضایی ارجاع دادند.

عبدالفتاح السیسی وزیر دفاع سابق مصر که در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده بیشترین شانس را برای پیروزی در این انتخابات دارد.

کمیسیون عالی انتخابات مصر اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری این کشور روزهای 26 و 27 مه (5 و 6 خرداد) آینده برگزار خواهد شد و چنانچه این انتخابات به دور دوم بکشد، روزهای 16 و 17 ژوئن (26 و 27 خرداد) برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید