تقدیر تابش از اقدام شجاعانه عارف

نماینده اصلاح‌طلب مجلس، تصمیم عارف به انصراف از کاندیداتوری را حاکی از بلوغ سیاسی و باورمندی چهره های ممتاز اصلاح طلب به اندیشه و رفتار خردگرایانه دانست.

به گزارش پایگاه خبری -تحلیلی امید به نقل از خبرآنلاین محمدرضا تابش نماینده اردکان از حضور شجاعاته و تلاش خستگی ناپذیر محمدرضا عارف در برافراشتن مجدد پرچم اصلاح طلبی در این شرایط دشوار و حساس کنونی تقدیر کرد و با ستودنی خواندن اقدام وی در پذیرش نظر جمعی اصلاح طلبان، ادامه داد: ایشان در این مدت با صداقت کلام به بازآفرینی گفتمان اصلاح طلبانه در جامعه و اقشار مختلف مردم پرداخت و شور و امید را یک بار دیگر در خیل بیکران دوستداران انقلاب و اصلاحات بویژه جوانان بوجود آورد.
به گفته وی، تصمیم سرنوشت ساز عارف در انصراف از کاندیداتوری نشان از عمق درک و دلسوزی و خیرخواهی وی برای مردم، کشور، انقلاب، پیشرفت و سعادت جامعه داشته و مصداق بارز رفتار خردمندانه و اصلاح طلبانه و تقدم منافع ملت بر منافع شخصی و گروهی است که شایسته تقدیر و سپاس است.
این نماینده اصلاح طلب مجلس که این تصمیم را حاکی از بلوغ سیاسی و باورمندی چهره های ممتاز اصلاح طلبی به اندیشه و رفتار خردگرایانه می‌خواند، ادامه داد: تحقق شعار و خواست مردم بویژه نسل جوان کشور از آقایان دکتر عارف و دکتر روحانی برای ائتلاف، گشودن پنجر‌ه‌ای نو برای برون رفت کشور از بحران و گامی در مسیر ثبات و آرامش و پیشرفت بود. اقدام دکتر عارف در پذیرش این خواست تاریخی و احترام به عقل و خرد جمعی و بازخوانی افق امید در حافظه ملت ایران جاودانه خواهد بود.
تابش در پایان گفت: بحمد الله زمینه رقم زدن حماسه‌ای بزرگ در انتخابات آتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است از هر جهت فراهم است. وی ابراز امیدواری کرد که مردم شریف و با فرهنگ ایران، با حضور پای صندوق‌های رای زمینه آشتی دل ها و به فراموشی سپردن اختلاف‌ها و کدورت‌ها را فراهم سازند.

افزودن نظر جدید