توضیحات موسوی لاری درباره استعلام از وزارت اطلاعات و وزارت کشور درخصوص سامانه رای‌سنجی اصلاح‌طلبان

نایب رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ در ارتباط با سامانه رای سنجی اصلاح‌طلبان درخواست استعلامی از وزارت کشور و وزارت اطلاعات در رابطه با قانونی بودن این سامانه صورت گرفته است.

به گزارش امیدنامه ،عبدالواحد موسوی لاری نائب رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در حاشیه ختم اعظم طالقانی که عصر امروز در کانون توحید برگزار شد،  درباره جلسه روز گذشته شورای سیاست‌گذاری گفت: در جلسه دیروز کلیات طرح راه‌اندازی سامانه رای‌سنجی اصلاح‌طلبان به تصویب اعضا درآمد.

وی درباره گمانه‌زنی‌هایی که درباره مشکلات حقوقی این طرح مطرح می‌شود، گفت: یکی از برنامه‌های ما  این است که فعالیت‌هایمان را با هماهنگی دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت کشور و وزارت اطلاعات انجام دهیم. در ارتباط با سامانه رای سنجی اصلاح‌طلبان نیز در خواست استعلامی از وزارت کشور و وزارت اطلاعات در رابطه با قانونی بودن این سامانه صورت گرفته است.

موسوی لاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در صورت تایید وزارت کشور و اطلاعات این سامانه در دستور کار شورای سیاست‌گذاری قرار می‌گیرد؟ اظهار داشت: دیروز کلیات این سامانه به تصویب رسید. بنابراین برنامه‌ شورای همین است. 

افزودن نظر جدید