اکبر ترکان:

توفیقی به زودی به عنوان وزیر علوم در مجلس صحبت می‌کند/تخریب‌ها بر عملکرد توفیقی تاثیر ندارد

اکبر ترکان با اشاره به تخریب‌هایی که توسط رسانه‌های افراطی علیه سرپرست وزارت علوم صورت می‌گیرد گفت: آقای توفیقی انسان توانایی هستند و این تخریب‌ها روی عملکرد ایشان اثر منفی نخواهد داشت.

به گزارش امید به نقل از سلام نو، مشاور رئیس‌جمهور اظهار داشت: انشاءالله ایشان به زودی در مجلس به عنوان وزیر پیشنهادی علوم صحبت خواهند کرد و ما از سخنان ایشان در مجلس استفاده خواهیم کرد.

ترکان، افزود: ایشان در سخنرانی و برقراری ارتباط با نمایندگان توانایی کافی را دارند و پاسخ تخریب‌ها را هم خواهند داد

وی  با اشاره به دستور کار جانبی که برای وزرا وجود دارد گفت: مساله مهم دیگری که در حال حاضر وجود دارد این است که وزرای مستقر شده بتوانند، اعمال دولت قبلی در 45 روز گذشته را استخراج کنند و به عنوان یک پرونده در اختیار مردم قرار دهند.

قائم مقام رئیس ستاد انتخاباتی روحانی تصریح کرد: دولت احمدی‌نژاد در 45 روز 24 خرداد تا 12 مرداد خیلی از شرکت‌ها را جابجا و منتقل کرد. همچنین استخدام‌هایی صورت گرفت که بر خلاف قانون مدیریت کشور بود. انتقال دارایی‌ها و تغییر مدیران هم جمله اقدامات خلافی بود که صورت گرفت. ترکان در پایان گفت: وزرا اسناد موجود را دقیق‌تر بررسی کنند و به مردم ارائه دهند. جابجایی‌هایی که در اموال صورت گرفته باید به مردم اعلام شوند که در تاریخ ثبت شود تا بعدا کسان دیگری اشتباها مقصر شناخته نشوند.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید