تولیت مسجد جمکران :مدعیان‌ خط امام را باید به‌ سخت‌ترین‌ وجه‌ کشت!

تولیت مسجد «جمکران» گفته است: منافقین جدیدی که با ادعای «خط امام» قصد براندازی نظام را دارند باید به سخت‌ترین وجه ممکن کشته شوند.

به گزارش امید،بر طبق خبري كه خبرگزاری فارس مخابره كرده، حجت‌الاسلام محمدحسن رحیمیان، کشتن این افراد را حکم قرآن دانسته و گفته است خداوند به پیامبر (ص) مجوز چنین برخوردی با «منافقین» را داده است. وی برخورد حداکثری با این افراد را نه‌تنها حکم قرآن بلکه روش جاری در آمریکا و انگلیس معرفی کرده و گفته این کشور‌ها نیز با مخالفان خود چنین برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه ما در قرآن یک حزب‌الله و یک حزب شیطان داریم، خاطرنشان کرد: ما در جنگ 8 ماه سال 88 علیه نظام اسلامی ویژگی این دو جبهه را مشاهده کردیم و دیدیم که با این آیه قران تطابق دارد و تفسیر عینی برخی آیات در این سال‌ها به صورت روشن به منصه ظهور درآمده است. رحیمیان ضمن قرائت آیات 60 تا 62 سوره احزاب که به بحث منافقین و کسانی که در قلب‌هایشان مرض دارند، ادامه داد: شاید با اصطلاح منافقین، منافقین سال 60 در ذهن تداعی شوند. در حالی که منافق به معنای دو رو است اما ماهیت آنها برای همه روشن شده است و ما در حال حاضر منافقین جدیدی در جامعه داریم که ادعای خط امام می‌کنند اما ضدامام و نظام اسلامی عمل کرده و در صدد براندازی یا زمینه‌ساز براندازی نظام اسلامی هستند.

وی با تاکید بر اینکه منافقین جدید را با شاخص‌های قرآنی به راحتی می‌توان شناخت، افزود: هر سه عنوان این آیه قرآن یعنی منافقین، بیماردلان و کسانی که درجامعه ایجاد رعب و وحشت می‌کنند در فتنه سال 88 بر این جریان انطباق یافت. رحیمیان یادآور شد: قرآن خطاب به پیامبر (ص) می‌گوید اگر اینها دست از حرکت‌های خود برندارند ما تو را مامور می‌کنیم که با اینها برخورد سخت کنید و آنها را از مدینه اخراج و تبعید کنید و این گام اول و کف قضیه است اما اگر این روند ادامه داشته باشد، به سخت‌ترین وجه ممکن باید کشته شوند؛ لذا این طبق آیه قرآن است و پس از قرائت این آیه مردم حکم خود را صادر کردند. وی افزود: این سنتی است که تنها مخصوص گذشته نبوده است و در حال حاضر نیز با منافقان و شایعه‌پراکنان باید چنین برخوردی شود و این سنت الهی است.

دیدگاه‌ها

آفرین به تو عزیز. ادب مرد به ز دولت اوست.

سلام این فرمایشات سخنرانی است یا فتوا؟ تشخیص مصداق آیات فوق عهده کیست ؟ درغیر ایصورت چه مرجعی حکم قتل صادر میکند و مجری حکم چه کسی باید باشد؟ اگر این روال شرعی انجام نشود آیا ما مانند داعش قضاوت و حکم و اجرا نمیکنیم ؟ خدا آخر و عاقبت مارا ختم بخبر فرماید انشاآالله ممنون

خدا رحم کند به خط امامی ها-این شخص که چنین بی پروا حکم کلی برای همه صادر میکند وتفسیر به رای میکند آیا اصلا به قران وقیامت یقین دارد یا فقط فکر میکند همین چندروز که چرب وشیرین میخورد ومیگذرد بقیه همه کشک است!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا باید به خدا پناه برد باچنین کسانی که لباس دین برتن کرده تیشه ریشه راباهم میزنند.!!!!!!

افزودن نظر جدید