حضور ۸ مدیر احمدی‌نژادی در پرونده پتروشیمی

«در پرونده فساد ۷ میلیارد یورویی پتروشیمی، ۸ مدیر دولت دهم (دولت دوم محمود احمدی‌نژاد) و فرزندانشان دخالت مستقیم داشتند و آنها نیز باید محاکمه شوند.»

به گزارش امیدنامه، روزنامه جمهوری اسلامی در ستون «جهت اطلاع» خود نوشت: «تصاویری که از جلسه دادگاه متهمان فساد پتروشیمی منتشر شده‌اند، نشان می‌دهند در چهره‌های آنها ذره‌ای ترس و پشیمانی وجود ندارد. این افراد با اینکه بیش از ۷ میلیارد یورو فساد مالی دارند، ترسی ندارند. این وضعیت، وظیفه رئیس جدید قوه قضائیه را سنگین می‌کند. قوه قضائیه باید بدون اعتنا به عناوین، نسبت‌ها و جایگاه افراد با هر کس که مرتکب جرم می‌شود برخورد قاطع کند تا فساد ریشه‌کن شود.»

این روزنامه در ادامه نوشت: «با اینکه در جلسات رسیدگی به پرونده فساد ۷ میلیارد یورویی پتروشیمی، مطالب تکان‌دهنده‌ای توسط نماینده دادستان مطرح می‌شود و دیروز بخشی از آن در روزنامه جمهوری اسلامی چاپ شده، اما جزئیات این پرونده بسیار حیرت‌انگیز است. یکی از نکات این است که سردمداران فساد پتروشیمی پشت دو نفر که فراری هستند و در خارج مشغول خوشگذرانی می‌باشند (خانم شیخ‌الاسلامی و آقای علمی) پنهان شده‌اند در حالی که در این پرونده، ۸ مدیر دولت دهم و فرزندانشان دخالت مستقیم داشتند و آنها نیز باید محاکمه شوند.»

افزودن نظر جدید