درگذشت یک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب+عکس

ایمان ابراهیم بای سلامی خبرنگار حوزه مجلس صبح امروز در سن 30 سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش امید، ایمان ابراهیم بای سلامی خبرنگار حوزه مجلس صبح امروز در سن 30 سالگی دار فانی را وداع گفت. وی پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری درگذشت.

مرحوم ابراهیم بای سلامی دانش آموخته رشته خبرنگاری دانشکده خبر بود.

پیکر آن مرحوم امروز به زادگاهش مشهد مقدس منتقل می‌شود و فردا با تشییع از حرم رضوی برای تدفین به زادگاهش شهرستان خواف منتقل خواهد شد.

ایمان ابراهیم بای سلامی در رسانه‌هایی از جمله همشهری، شرق، همسبتگی، حیات نو، یاس نو و برخی سایت‌های خبری مشغول به کار بود.

آخرین مطلب به روز شده وی در وبلاگش "واگویه"، تاریخ مهرماه ۹۰ را نشان می دهد. مطلبی که حکایت از عشق و علاقه وافر او به کار خبر و اطلاع رسانی است: : «پس از استراحت دو ماهه در شهرستان به تهران برگشتم تا کارهای درمانی خودم را زیر نظر پزشک معالجم از سر گیرم... یک سال است که از دنیای روزنامه نگاری دور هستم، ... در این مدت خیلی سعی کردم به خودم بقبولانم که این شغل دیگر به دردم نمی خورد ولی موفق نشدم؛ آنقدر که حاضر نیستم یک ساعت قدم زدن در راه روهای مجلس را برای مصاحبه با نمایندگان با هر چیز دیگری عوض کنم. شدت این علاقه در مواقع خوابیدن هم دست بردار نیست بقدری که بارها خواب مصاحبه با چند نماینده مجلس را دیدم.»

پایگاه تحلیلی خبری - تحلیلی امید درگذشت این همکار رسانه ای را به جامعه خبری و خانواده آن مرحوم تسلیت می گوید.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

ظاهراً کاری کشنده تر از خبرگزاری مجلس وجود ندارد که عاشقان خود را این چنین جوانمرگ می کند. می توان گفت راه آن مرحوم پررهرو باد ؟!

روحش شاد

افزودن نظر جدید