نامه محمدرضا عارف به رئیس جدید قوه قضاییه:

در دهه پنجم انقلاب اسلامی دستگاه قضایی باید در جایگاهی قرار گیرد که ملجاء همه شهروندان باشد/تقویت روحیه برادری‌های اوایل انقلاب و گفت‌وگوی ملی رمز موفقیت نظام اسلامی است

محمد رضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در نامه ای انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به سمت ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت و تاکید کرد:در دهه پنجم انقلاب اسلامی دستگاه قضایی باید در جایگاهی قرار گیرد که ملجاء همه شهروندان عزیز کشورمان باشد

به گزارش امیدنامه، متن نامه محمدرضا عارف به حجت‌الاسلام رئیسی به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای رئیسی

ریاست محترم قوه قضاییه

با سلام

انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت ریاست قوه قضاییه را صمیمانه تبریک می‌گویم و برایتان از خدای بزرگ آرزوی توفیق و دست‌یابی به اهداف عالیه نطام جمهوری اسلامی  را در این قوه مهم و تاثیرگذار دارم.

مسئولیت خطیر ریاست قوه قضاییه که باید پناهگاه و مامن مظلومان باشد می‌طلبد که از تمامی ظرفیت‌ها و دانش حقوقی حقوقدانان برجسته و نخبگان این بخش استفاده شود. در دهه پنجم انقلاب اسلامی دستگاه قضایی  باید در جایگاهی قرار گیرد که ملجاء همه شهروندان عزیز کشورمان باشد. امید است با تلاش جنابعالی و  بهره‌گیری از تجارب طولانی خود در قوه قضاییه و استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و امام خمینی (ره) بخصوص فرمان هشت ماده‌ای ایشان، قوه قضاییه در طراز نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

در شرایط فعلی کشور  وحدت و یکپارچگی مسئولان و تقویت روحیه برادری‌های اوایل انقلاب و گفت‌وگوی ملی رمز موفقیت نظام اسلامی می‌باشد و در این بین قوه قضاییه نقش مهمی می‌تواند ایفا کند.

لازم  می‌دانم از تلاش‌های حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی، تقدیر نموده و توفیقات ایشان را در مسئولیت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام از خداوند بزرگ مسألت کنم.

موفق و پیروز باشید.»

محمدرضا عارف

IMG_20190309_214245_723.jpg

افزودن نظر جدید