طائب: مشایی یک مرتاض است

رئیس قرارگاه عمار می‌گوید: اسفندیار رحیم مشایی یک مرتاض است چرا که در مشهد چند ساعت مقابل ضریح ایستاده است، نمازهایش 2-3 ساعت طول می کشد، و بعضی روزها 100 زیارت عاشورا می خواند.

به گزارش امید به نقل از پارسینه، مهدی طائب  اخیرا در یک سخنرانی که مضمون آن افشاگری پیرامون اسفندیار رحیم مشایی است، ضمن نقل خاطره ای به شباهت محمدعلی رجایی و محمود احمدی نژاد می پردازد.

 طائب در این سخنرانی می گوید: یکی از دوستانم قبل از انتخابات 84 از من پرسید کی قراره بیاد؟ گفتم یک آقایی به نام محمود احمدی نژاد. گفت آیا می شناسی‌اش؟ گفتم نه، ولی می‌گویند که عین رجایی است. گفت اگر عین رجایی است نیاریدش. گفتم چرا؟ گفت: «رجایی دو تا ویژگی داشت، که اگر شهادت به کمکش نمی‌آمد، جلوی امام می آمد به میدان. یکی اینکه اعتماد به نفسش بالا بود، دیگر اینکه بهزاد [نبوی] را خیلی قبول داشت. بهزاد  ایشان را آورد در گردونه اجرا. من معاون اطلاعات نخست وزیر بودم، وقتی ایشون بهزاد را آورد، ما پرونده  بهزاد را دیدیم، عجب چیز خطرناکی بود. وقتی به رجایی گفتیم، قبول نکرد، گفت من بهزاد رو می شناسم... شدت اعتقاد رجایی به بهزاد، اگر شهادت به کمکش نمی‌آمد، باعث می‌شد که رجایی بهزاد رو جلوی امام به میدان بیاره.»

 طائب در ادامه  سخنرانی خود می‌گوید که اسفندیار رحیم مشایی در دولت احمدی‌نژاد، نقش بهزاد نبوی در دولت رجایی را دارد.

همچنین او در بخش دیگری از سخنرانی اش ادعا می‌کند که اسفندیار رحیم مشایی یک مرتاض است چرا که در مشهد چند ساعت مقابل ضریح ایستاده است، نمازهایش 2-3 ساعت طول می کشد، و بعضی روزها 100 زیارت عاشورا می خواند.

طائب در ادامه می گوید که حلقه  اول اطرافیان احمدی‌نژاد بعد از سال 88 به حضور رهبر انقلاب می‌روند و اجازه می‌خواهند که علیه احمدی‌نژاد اقدام کنند، اما رهبری می‌گویند: «من مشایی را کنترل می کنم.»

طائب می‌گوید که هر وقت مشایی خواسته است با سحر و جادو احمدی نژاد را از راه بیرون کند، رهبری مشایی را مچاله کرده اند و احمدی نژاد را به ریل باز گردانده اند. گفتنی است فایل صوتی این سخنرانی مدتی پیش در فضای مجازی منتشر شده است.

افزودن نظر جدید