مصاحبه «پنجره» با تهیه کننده «هوملند» ساختگی درآمد

هفته‌نامه پنجره متعلق به علیرضا زاکانی از نمایندگان اصولگرا مجلس شورای اسلامی در تازه‌ترین شماره خود مدعی شده است که مصاحبه‌ای را با هاوارد گوردون، تهیه‌کننده سریال‌های هوملند و ۲۴ انجام داده است. این در حالی است که آقای گوردون در توییتر خود گفته است این مصاحبه ساختگی است!

به گزارش امید به نقل از پیام نو، گوردون در توئیتر خود نوشته است:
«مصاحبه ای اخیری که به من نسبت داده شده است، ساختگی است.من هرگز هیچ مصاحبه ای با این نشریه نداشتم»هفته نامه پنجره در این مصاحبه از قول هاوارد گوردون ادعاهای مختلفی کرده بود از جمله اینکه «من این مسائل را نمی توانم با مطبوعات آمریکایی در میان بگذارم، چون ممکن است برایم دردسرساز شود، اما بابت ساخت سریال ۲۴ و میهن آقای رئیس جمهور(اوباما) بارها به صورت های مختلفی از من و الکسی تشکر کرد. حتی ساخت و حمایت میهن را خود ایشان پیشنهاد دادند… در پلات اصلی قبل از ساخته شدن فصل سوم می خواستیم نامی مشابه محمود احمدی نژاد را انتخاب کنیم و فردی مشابه با ویژگی های سیاسی وی را تصویر کنیم و ترور او را در داستان اصلی داشته باشیم و پس از ترور این شخص، مذاکرات اتمی ایران و غرب به نتیجه برسد … همزمان با پیروزی حسن روحانی مدیران کمپانی فاکس مرا خواستند و خواستار تغییر مسیر داستان شدند و گفتند دیگر خط داستانی ترور رئیس جمهور لازم نیست…»

در این مصاحبه ادعاهایی درباه چگونگی اسکار گرفتن فیلم فرهادی (جدایی نادر از سیمین) و فیلم آرگو شده بود که در جای خود بسیار قابل تامل بود. تاکنون پاسخی از سوی گردانندگان هفته نامه پنجره درباه این تکذیبیه منتشر نشده است.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید