حجت الاسلام عبدالواحد موسوی لاری:

نام عارف در تاریخ ایران سرافراز،جاودانه و سربلند خواهد ماند

در پی انصراف محمدرضا عارف از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ،حجت الاسلام سید عبدالوالحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات طی نامه‌ای به معاون اول دولت اصلاحات مراتب قدردانی و تشکر خود را از اقدام وی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی امید، متن کامل این نامه بدین شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدرضا عارف
با سلام و تحیات
تقدیر الهی و تدبیر کارساز و دلسوزان ملک و مملکت و خردورزانی که اصلاح طلبانه صلاح و سداد جامعه را سرلوحه منش و روش خویش قرار داده و بر آن پای فشرده اند، جنابعالی را به تصمیمی تاریخی فراخواند و شما که بارها و بارها اثبات کردید مرد اخلاق و نیک اندیشی بوده و خرد جمعی را نه تنها بر احساس و عاطفه که بر باور فردی خویش ترجیح داده اید، این بار نیز سربلند از آزمونی بزرگ بیرون آمدید که بی تردید پیروزی در این رقابت ( رقابت بین خودخواهی و خیرخواهی ) نام شما را در تاریخ ایران سرافراز، جاودانه و سربلند خواهد نمود.
جناب آقای دکتر عارف شما سایه سنگین بی تدبیری و سومدیریت تحمیل شده بر ایران و جمهوری اسلامی که اقتصاد، فرهنگ، سیاست خارجی، حقوق شهروندی و امروز و فردای فرزندان این مرز و بوم را نشانه رفته است، مشاهده نموده و برای برون رفت از این شرایط سخت و دشوار و نه برای کسب نام و نان که برای ادای دین به ملتی بزرگ پا به عرصه گذاشتید. شما هوشمندانه و از سر خیرخواهی پا به عرصه رقابت انتخاباتی نهادید و متعهدانه و شجاعانه صحنه را به نفع آرمان های بلند خویش واگذار نمودید. درود بر شما، اصالت خانوادگی و منش والای انسانی شما باد. بی تردید خیل عظیم هواخواهان و دوستداران شما در جای جای میهن اسلامی این تصمیم خداپسندانه و اخلاق مدارانه را ستایش کرده و بر میزان علاقه و احترام آنان به جنابعالی افزوده خواهد شد. لازم می دانم مراتب احترام خود را به همه عزیزانی که تا این لحظه پا به پای شما حرکت کرده، آرمان خواهانه بهبود شرایط مادی و معنوی ملت را طالب بوده اند، تقدیر دارم و به آنان خسته نباشید می گویم. خدای بزرگ و ملت قدرشناس ایران زحمات آنان را نادیده نخواهد گرفت.
رجا واثق دارم ملت فهیم، نجیب و موقعیت سنج ایران اسلامی در روز 24 خرداد ماه با حضور در حوزه های اخذ رای به برادر عزیز و متعهد جناب آقای دکتر روحانی همانند شما اعتماد کرده و با رای به ایشان به آرمان شما ادای دین خواهند کرد.
برادر شما
سید عبدالواحد موسوی لاری

افزودن نظر جدید