چند فریم از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در منزل عارف

به دنبال مصاحبه مهندس غرضی و اشاره به حضور اکثر کاندیداهای ریاست جمهوری در منزل دکتر محمدرضا عارف که به دعوت وی صورت گرفت،علیرضا خامسیان مسئول روابط عمومی دفتر دکتر عارف در گفت وگو با خبرگزاری فارس توضیحاتی پیرامون این نشست ارائه کرد.

وی گفت: این دیدار به میزبانی آقای عارف در 16 تیر ماه امسال و همزمان با نکوداشت پروفسور اردکانی صورت گرفته است.

خامسیان افزود: قرار نبود نشست محمدرضا عارف با کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسانه‌ای شود، اما چون آقای غرضی در این خصوص مصاحبه‌ و اشاره‌ای به این میهمانی کرده‌اند، تصمیم گرفته‌ایم زوایایی از آن را رسانه‌ای کنیم.

مسئول روابط عمومی محمدرضا عارف تصریح کرد: در این نشست آقایان حداد عادل، سعید جلیلی، مهندس غرضی و دکتر رضایی حضور یافتند و آقای ولایتی به دلیل حضور در مراسم نکوداشت پرفسور اردکانی و آقای قالیباف نیز به دلیل مسافرت خارج از تهران نتوانستند به این نشست بیایند.

خامسیان تاکید کرد که آقای عارف باتوجه به پتانسیل اجتماعی شکل گرفته در انتخابات 92 تمایل دارند که افتراقی که بین نیروهای انقلاب ایجاد شده، از بین برود و هماوردی بین نیروهای اصلاح‌طلب و اصولگرا شکل می‌گیرد.

وی ادامه داد: در نشستی که آقای عارف با کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری داشت، آقای جلیلی از جمله اولین شخصی بود که به این نشست آمد و در مورد مسائل بین‌المللی توضیحاتی را ارائه کرد.

مسئول روابط عمومی محمدرضا عارف در پایان تاکید کرد:‌آقایان حداد عادل و دیگر میهمانان از ابتکار عمل آقای عارف جهت هماوردی نیروهای انقلاب تشکر و قدردانی کردند.

در زیر تصاویری از این مهمانی به نمایش درآمده است:

 

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

سلام عارف( هم نامت هم مرامت) تعلیم فقط در مدرسه و دانشگاه خلاصه نمی شود. تعلیم آداب زندگی در رفتار بزرگ مردی چون توست. من گیلانی هستم ولی به ادب بزرگ مردان یزدی غبطه می خورم. سپاس خدا را که هموطن چون شمایم. رییس جمهور نشدی ولی رییس قلب های ایرانیان و عارفان جهان شده ای

عارف بزرگمرد اخلاق

افزودن نظر جدید